Hidraqua
Amb l’esport, passe el que passe

Jornada actual. Preferent grup 3

Classificació Preferent grup 3

Jornada actual. 1ª Regional G.7

Classificació. 1ª Regional G.7

Jornada actual. 2ª Regional. G.12

Classificació 2ª Regional. G.12

Jornada actual. 2ª Regional. G.12

Classificació 2ª Regional. G.13

Futbol sala. 2ª divisió B. G.4

Classificació. 2ª división B. G.4

Futbol sala. Liga Acydma. Sènior masculina

ELS POBLETS32CASA LLOBELL ONDARA
LA XARA FUTSAL22RTE MIGUEL JUAN
BODEGA AGUILAR41MAXIM SOUND
F.S. MORAIRA51BALEARIA
FUTSAL PEDREGUER12GRUPO AD – SEYMA
DORIAN GRAY63BAR MARCILLA
HOTEL NOU ROMA LA SENIA33REALE SEGUROS GINESTAR
PISCINAS DENIPOOL01BAR CAL NAY-BAR CLUB DE PENSIONISTES
IL FRATELLI- BAR JUANIQUITO50CONSTRUCCIONES Z DENIA
PAIDOS DENIA14PELUQUERIA STILOS RAFOL

Classificació. Lliga Acydma.  Sènior masculina

EQUIPO
(*) Se les restan puntos por sanción
JGEPgFgCPt
REALE SEGUROS GINESTAR431035710
IL FRATELLI- BAR JUANIQUITO4310201010
BODEGA AGUILAR431015610
HOTEL NOU ROMA LA SENIA4310191110
BAR CAL NAY-BAR CLUB DE PENSIONISTES43108310
PELUQUERIA STILOS RAFOL43011959
F.S. MORAIRA43011599
ELS POBLETS42111297
GRUPO AD – SEYMA420216126
DORIAN GRAY413013106
RTE MIGUEL JUAN413013116
LA XARA FUTSAL41218105
PAIDOS DENIA411210134
CASA LLOBELL ONDARA410313193
PISCINAS DENIPOOL41037163
FUTSAL PEDREGUER40226112
BALEARIA40137231
BAR MARCILLA40046140
MAXIM SOUND40046230
CONSTRUCCIONES Z DENIA40045310
Mi Villa Dénia cócteles desayunos terraza meriendas
La Marina Plaça. Noticies. Diari de la Marina Alta.