DÉNIA noche abierta shopping night
Amb l’esport, passe el que passe
Publicat: dimecres, 8 febrer, 2017

Reale Segurs Ginestas es posa líder de la lliga masculina i triple lideratge en la femenina

  • Els de Reale Segurs Ginestar van golejar a Bar Marcilla, encara que la pallissa de la jornada la va protagonitzar Perruqueria Stilos Ràfol

  • Fratelli Ondara, La Nonna Il Fratelli-QFitness i el Paidos Dénia Femení comparteixen liderat ge en la lliga femenina

Continuen les lligues de futbol sala organitzades per ACYDMA. En la femenina hi ha un triple empat entre Fratelli Ondara, La Nonna Il Fratelli-QFitness i el Paidos Dénia Femení. En esta jornada les xiques de La Nonna van guanyar per 2-5 a les de Ondara i Paidos li va guanyar Calp de forma fàcil.

En la masculina, Rte. Miguel Juan ha perdut el lideratge en benefici de Reale Segurs Ginestar, que van guanyar per 9-1 davant el Bar Marcilla. No obstant això, la gran golejada de la jornada la va Perruqueria Stilos Ràfol, que va véncer per 15-0 a Construccions Z Dénia.

El Rt. Miguel Juan segueix en la lluita per les places de dalt i de la mateixa manera el Cellers Aguilar, que era líder fer unes tres jornades. Està interessant esta lliga d’aficionats, que mou a molta gent en tota la comarca.

 

Lliga Sènior Femenina

Resultats

FRATELLI ONDARA    2   –   5   LA NONNA IL FRATELLI-QFITNESS

PAIDOS DÉNIA FEM.   5   –  1   CALP FUTSAL

Classificació

EQUIP(*) Se’ls resten punts por sancióJGEPgFgCPt
FRATELLI ONDARA530221159
LA NONNA IL FRATELLI-QFITNESS530215109
PAIDOS DÉNIA FEM.530216129
CALP FUTSAL51045203

Lliga sènior masculina

Resultats

CASA LLOBELL ONDARA31PISCINAS DENIPOOL
BAR CAL NAY-BAR CLUB DE PENSIONISTESLA XARA FUTSAL
PELUQUERIA STILOS RAFOL150CONSTRUCCIONS Z DÉNIA
REALE SEGURS GINESTAR91BAR MARCILLA
FUTSAL PEDREGUER17CELLER AGUILAR
IL FRATELLI- BAR JUANIQUITO23DORIAN GRAY
GRUPO AD – SEYMA45RT. MIGUEL JUAN
HOTEL NOU ROMA LA SÈNIA32ELS POBLETS
BALEÀRIA72MAXIM SOUND
F.S. MORAIRA44PAIDOS DÉNIA

Classificació

EQUIP
(*) Se’ls resten punts per sanció
JGEPgFgCPts
REALE SEGURS GINESTAR1814311213345
PERRUQUERIA STILOS RAFOL1814221001744
RT. MIGUEL JUAN181341914143
CELLER AGUILAR181341552243
DORIAN GRAY181251833341
HOTEL NOU ROMA LA SÈNIA171241914140
GRUP AD – SEYMA181215844837
(*) ELS POBLETS18918594325
IL FRATELLI- BAR JUANIQUITO17746705525
FUTSAL PEDREGUER17566535321
LA XARA FUTSAL16637455621
F.S. MORAIRA17638467121
BAR CAL NAY-BAR CLUB DE PENSIONISTES17548376519
PAIDOS DÉNIA17539587218
CASA LLOBELL ONDARA185112578116
BALEÀRIA184212508914
MAXIM SOUND172114291007
PISCINAS DENIPOOL17201533776
BAR MARCILLA17031423753
CONSTRUCCIONS Z DÉNIA             17               1              0            16            25          138               3

 

Classificat: , , , , , ,
Contingut patrocinat
La Marina Plaça. Noticies. Diari de la Marina Alta.

Pin It on Pinterest